Ukraine

English

France

Телефон

+38 044 338 00 45
+38 044 338 00 73

Пошта

ieu.ukraine@gmail.com

Умови для доступності осіб з інвалідністю

  • Головна
  • Умови для доступності осіб з інвалідністю

Умови для доступності осіб з інвалідністю

 

Приміщення для занять студентів, для науково-педагогічних працівників адміністративно-службові приміщення відповідають Державним будівельним нормам України ДБН В.2.2-3-97 «Будинки та споруди навчальних закладів», затверджених наказом Державного комітету України у справах містобудування і архітектури від 27.06.1996 № 117.

 

У ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ» створено відповідні умови для студентів з інвалідністю та осіб з обмеженими можливостями, що підтверджено висновками експерту з технічного обстеження будівель і споруд щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до нежитлових приміщень та навчання студентів за адресами:

 

 

– м. Київ, вул. Бутлерова Академіка, будинок 1;

– м. Київ, проспект Степана Бандери, будинок 16.

 

 

Відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів та пункту 33 ліцензійних умов, у ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ» для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп забезпечено безперешкодний доступ до будівель, навчальних приміщень, навчальних кабінетів. Влаштовано пандус до будівлі ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ», забезпечено безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями до навчальних лабораторій, кабінетів, бібліотеки (читальної зали), актової зали. Забезпечено вільне пересування студентів з фізичними вадами, інвалідів- візочників до місць загального користування. Для студентів з інвалідністю створено сприятливі умови для відпочинку та їх життєдіяльності.

 

У цілому матеріально-технічна база ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МІЖНАРОДНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ» відповідає існуючим вимогам та нормативам і дає змогу забезпечувати освітній процес відповідно до стандартів та вимог Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України.

 

 

<

Останні Новини

Приєднання до ресурсу Research4Life”

Приєднання до ресурсу Research4Life

Оголошення про приєднання до ресурсу Research4Life

Детальніше

Правила прийому 2020

Правила прийому до Приватниго закладу вищої освіти "Міжнародний європейський університет" - ПЗВО "МЄУ"

Детальніше

Вступ 2019-2020 відкритий для студентів-іноземців!

Подайте заявку та отримайте вищу освіту в Україні! Навчайтеся в Європі!