Ukraine

English

France

Телефон

+38 044 338 00 45
+38 044 338 00 73

Пошта

ieu.ukraine@gmail.com

Гуртожиток

Студентський гуртожиток ПЗВО «Міжнародний європейський університет» призначений для проживання на період навчання іногородніх студентів, слухачів, а також студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

 

Іноземні громадяни, які навчаються в Університеті, розміщуються в гуртожитку на загальних підставах, якщо інше не передбачено договорами або іншими нормативно-правовими актами.

 

 

У гуртожитку можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період проведення вступних випробувань, студенти, які потребують короткотермінового перебування, а також абітурієнти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

 

Університет гарантує надання місць для поселення в гуртожитку.

 

Гуртожиток є придатним для проживання іноземців.

Наявні потужності дозволяють повністю задовольнити відповідні потреби студентів Університету у гуртожитках. Гуртожитки відповідають чинним санітарним нормам СНІП 42-121-4719-88. Відповідно до встановлених вимог гуртожитки облаштовані необхідними для функціонування приміщеннями: кімнатою для відпочинку; кухнями, санвузлами тощо. У гуртожитках наявні необхідні санітарні та підсобні приміщення, обладнані душові кімнати, побутові приміщення.

У гуртожитку створені умови безпечного проживання здобувачів, у тому числі іноземців та осіб без громадянства. Приміщення оснащені протипожежними засобами, цілодобово чергує охорона. Функціонує пункт первинної медичної допомоги.

 

Адреса: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Бузова, вул. Центральна, будинок 17с.

 

 

 

<

Останні Новини

Приєднання до ресурсу Research4Life”

Приєднання до ресурсу Research4Life

Оголошення про приєднання до ресурсу Research4Life

Детальніше

Правила прийому 2020

Правила прийому до Приватниго закладу вищої освіти "Міжнародний європейський університет" - ПЗВО "МЄУ"

Детальніше

Вступ 2019-2020 відкритий для студентів-іноземців!

Подайте заявку та отримайте вищу освіту в Україні! Навчайтеся в Європі!